Portiekflat Jacob Catsstraat 77 Groningen

Jacob Catsstraat 77, 9716 GB Groningen

53 m² Bouwjaar 1952 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Jacob Catsstraat 77 is een portiekflat in Groningen, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €221.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
179 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€170.000 tot €195.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Jacob Catsstraat 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacob Catsstraat 77

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.1
CO₂-emissie
1599.32 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Groningen

4105 Inwoners
2720 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2599 Woningvoorraad
€221.000 Gem. woningwaarde De Hoogte
8% Koopwoningen
7.433 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jacob Catsstraat 77

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Jacob Catsstraat 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacob Catsstraat 77?

De prijsindicatie voor Jacob Catsstraat 77 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in De Hoogte is €221.000. Dat komt neer op circa €4.170 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacob Catsstraat 77 zich tot de wijk De Hoogte?

Jacob Catsstraat 77 is een portiekflat van 53 m² in de wijk De Hoogte. De buurt telt 2.599 woningen. Daarvan is 8% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.433 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacob Catsstraat 77?

Jacob Catsstraat 77 is een portiekflat in De Hoogte, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jacob Catsstraat 77 vergeleken met de buurt?

Jacob Catsstraat 77 heeft 53 m² woonoppervlakte en 179 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In De Hoogte ligt de gemiddelde woningwaarde op €221.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacob Catsstraat 77 en wat betekent dat?

Jacob Catsstraat 77 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-08-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1599.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jacob Catsstraat 77?

Jacob Catsstraat 77 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Hoogte?

De wijk De Hoogte in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €221.000, 8% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hoogte?

Vanuit Jacob Catsstraat 77 in De Hoogte bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.