Bovenwoning (appartement) Heinsiusstraat 30 Groningen

Heinsiusstraat 30, 9716 AV Groningen

78 m² Bouwjaar 1954 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Heinsiusstraat 30 is een bovenwoning (appartement) in Groningen, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €221.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
78 m²
Inhoud
268 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Heinsiusstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heinsiusstraat 30

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
272.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
392.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
73.28 kg/m²

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Groningen

4105 Inwoners
2720 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2599 Woningvoorraad
€221.000 Gem. woningwaarde De Hoogte
8% Koopwoningen
7.433 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heinsiusstraat 30

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Heinsiusstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Heinsiusstraat 30?

De prijsindicatie voor Heinsiusstraat 30 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in De Hoogte is €221.000. Dat komt neer op circa €2.833 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heinsiusstraat 30 zich tot de wijk De Hoogte?

Heinsiusstraat 30 is een bovenwoning (appartement) van 78 m² in de wijk De Hoogte. De buurt telt 2.599 woningen. Daarvan is 8% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.433 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heinsiusstraat 30?

Heinsiusstraat 30 is een bovenwoning (appartement) in De Hoogte, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Heinsiusstraat 30 vergeleken met de buurt?

Heinsiusstraat 30 heeft 78 m² woonoppervlakte en 268 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Hoogte ligt de gemiddelde woningwaarde op €221.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heinsiusstraat 30 en wat betekent dat?

Heinsiusstraat 30 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-02-20. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 73.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heinsiusstraat 30?

Heinsiusstraat 30 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Hoogte?

De wijk De Hoogte in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €221.000, 8% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hoogte?

Vanuit Heinsiusstraat 30 in De Hoogte bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.