Portiekflat Heinsiusstraat 89 Groningen

Heinsiusstraat 89, 9716 AS Groningen

32 m² Bouwjaar 1956 1 kamers Label B

Heinsiusstraat 89 is een portiekflat in Groningen, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 32 m² en 1 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €221.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
32 m²
Inhoud
100 m³
Kamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Heinsiusstraat 89

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heinsiusstraat 89

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
52.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
172.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.5%
CO₂-emissie
39.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Groningen

4105 Inwoners
2720 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2599 Woningvoorraad
€221.000 Gem. woningwaarde De Hoogte
8% Koopwoningen
7.433 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heinsiusstraat 89

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Heinsiusstraat 89

Wat is de geschatte woningwaarde van Heinsiusstraat 89?

De prijsindicatie voor Heinsiusstraat 89 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in De Hoogte is €221.000. Dat komt neer op circa €6.906 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heinsiusstraat 89 zich tot de wijk De Hoogte?

Heinsiusstraat 89 is een portiekflat van 32 m² in de wijk De Hoogte. De buurt telt 2.599 woningen. Daarvan is 8% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.433 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heinsiusstraat 89?

Heinsiusstraat 89 is een portiekflat in De Hoogte, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Heinsiusstraat 89 vergeleken met de buurt?

Heinsiusstraat 89 heeft 32 m² woonoppervlakte en 100 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In De Hoogte ligt de gemiddelde woningwaarde op €221.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heinsiusstraat 89 en wat betekent dat?

Heinsiusstraat 89 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-07-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 39.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heinsiusstraat 89?

Heinsiusstraat 89 heeft 1 kamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Hoogte?

De wijk De Hoogte in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €221.000, 8% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hoogte?

Vanuit Heinsiusstraat 89 in De Hoogte bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.