Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1915
- Woonoppervlakte
- 56 m²
Noorderstationsstraat 25 is een appartement in Groningen, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €221.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noorderstationsstraat 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
2.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Hoogte is €221.000. Dat komt neer op circa €3.946 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoorderstationsstraat 25 is een appartement van 56 m² in de wijk De Hoogte. De buurt telt 2.599 woningen. Daarvan is 8% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.433 inwoners per km².
Noorderstationsstraat 25 is een appartement in De Hoogte, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Noorderstationsstraat 25 heeft 56 m² woonoppervlakte. In De Hoogte ligt de gemiddelde woningwaarde op €221.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Hoogte in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €221.000, 8% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Noorderstationsstraat 25 in De Hoogte bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noorderstationsstraat 25: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij De Hoogte: restaurant (0.6 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Noorderstationsstraat 25 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Hoogte. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1915, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.