Benedenwoning Molukkenstraat 40 Groningen

Molukkenstraat 40, 9715 NV Groningen

99 m² Bouwjaar 1936 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Molukkenstraat 40 is een benedenwoning in Groningen, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €235.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
99 m²
Inhoud
369 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Molukkenstraat 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molukkenstraat 40

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
131.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
194.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.89 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Groningen

8170 Inwoners
5585 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
4881 Woningvoorraad
€235.000 Gem. woningwaarde Indische buurt
15% Koopwoningen
11.800 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Molukkenstraat 40

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Molukkenstraat 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Molukkenstraat 40?

De prijsindicatie voor Molukkenstraat 40 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Indische buurt is €235.000. Dat komt neer op circa €2.374 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molukkenstraat 40 zich tot de wijk Indische buurt?

Molukkenstraat 40 is een benedenwoning van 99 m² in de wijk Indische buurt. De buurt telt 4.881 woningen. Daarvan is 15% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.800 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molukkenstraat 40?

Molukkenstraat 40 is een benedenwoning in Indische buurt, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Molukkenstraat 40 vergeleken met de buurt?

Molukkenstraat 40 heeft 99 m² woonoppervlakte en 369 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Indische buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €235.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molukkenstraat 40 en wat betekent dat?

Molukkenstraat 40 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-11-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molukkenstraat 40?

Molukkenstraat 40 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Indische buurt?

De wijk Indische buurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 8.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €235.000, 15% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Indische buurt?

Vanuit Molukkenstraat 40 in Indische buurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.