Streetview Sabangplein 17 Groningen

Sabangplein 17, 9715 CW Groningen

180 m² Bouwjaar 1910

Sabangplein 17 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m² en een perceel van 110 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €235.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
110 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Sabangplein 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Groningen

8170 Inwoners
5585 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
4881 Woningvoorraad
€235.000 Gem. woningwaarde Indische buurt
15% Koopwoningen
11.800 Inwoners per km²

Locatie van Sabangplein 17

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Sabangplein 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Sabangplein 17?

De prijsindicatie voor Sabangplein 17 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Indische buurt is €235.000. Dat komt neer op circa €1.306 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sabangplein 17 zich tot de wijk Indische buurt?

Sabangplein 17 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Indische buurt. De buurt telt 4.881 woningen. Daarvan is 15% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.800 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sabangplein 17?

Sabangplein 17 is een woonhuis in Indische buurt, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sabangplein 17 vergeleken met de buurt?

Sabangplein 17 heeft 180 m² woonoppervlakte. Het perceel is 110 m². In Indische buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €235.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Indische buurt?

De wijk Indische buurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 8.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €235.000, 15% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Indische buurt?

Vanuit Sabangplein 17 in Indische buurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Indische buurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sabangplein 17: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Indische buurt?

Recreatie nabij Indische buurt: restaurant (0.4 km), cafe (0.6 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Sabangplein 17?