Herenhuis, tussenwoning Pioenstraat 189 Groningen

Pioenstraat 189, 9713 XX Groningen

151 m² Bouwjaar 2019 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Pioenstraat 189 is een herenhuis, tussenwoning in Groningen, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 1130 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €285.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
1130 m²
Inhoud
520 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Pioenstraat 189

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pioenstraat 189

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.71
CO₂-emissie
2636.43 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (35.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Groningen

1445 Inwoners
865 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
824 Woningvoorraad
€285.000 Gem. woningwaarde Florabuurt
50% Koopwoningen
5.803 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pioenstraat 189

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Pioenstraat 189

Wat is de geschatte woningwaarde van Pioenstraat 189?

De prijsindicatie voor Pioenstraat 189 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Florabuurt is €285.000. Dat komt neer op circa €1.887 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pioenstraat 189 zich tot de wijk Florabuurt?

Pioenstraat 189 is een herenhuis, tussenwoning van 151 m² in de wijk Florabuurt. De buurt telt 824 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.803 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pioenstraat 189?

Pioenstraat 189 is een herenhuis, tussenwoning in Florabuurt, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Pioenstraat 189 vergeleken met de buurt?

Pioenstraat 189 heeft 151 m² woonoppervlakte en 520 m³ inhoud. Het perceel is 1130 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Florabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €285.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pioenstraat 189 en wat betekent dat?

Pioenstraat 189 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-09-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2636.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pioenstraat 189?

Pioenstraat 189 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 35 m².

Hoe is de woningmarkt in Florabuurt?

De wijk Florabuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €285.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Florabuurt?

Vanuit Pioenstraat 189 in Florabuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.6 km.