Eengezinswoning, tussenwoning Hyacinthstraat 227 Groningen

Hyacinthstraat 227, 9713 XE Groningen

129 m² Bouwjaar 2020 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Hyacinthstraat 227 is een eengezinswoning, tussenwoning in Groningen, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 111 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €285.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
111 m²
Inhoud
451 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park en aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hyacinthstraat 227

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hyacinthstraat 227

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
65.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
57.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
48.2%
CO₂-emissie
7.9 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (45.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Groningen

1445 Inwoners
865 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
824 Woningvoorraad
€285.000 Gem. woningwaarde Florabuurt
50% Koopwoningen
5.803 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hyacinthstraat 227

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Hyacinthstraat 227

Wat is de geschatte woningwaarde van Hyacinthstraat 227?

De prijsindicatie voor Hyacinthstraat 227 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Florabuurt is €285.000. Dat komt neer op circa €2.209 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hyacinthstraat 227 zich tot de wijk Florabuurt?

Hyacinthstraat 227 is een eengezinswoning, tussenwoning van 129 m² in de wijk Florabuurt. De buurt telt 824 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.803 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hyacinthstraat 227?

Hyacinthstraat 227 is een eengezinswoning, tussenwoning in Florabuurt, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hyacinthstraat 227 vergeleken met de buurt?

Hyacinthstraat 227 heeft 129 m² woonoppervlakte en 451 m³ inhoud. Het perceel is 111 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Florabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €285.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hyacinthstraat 227 en wat betekent dat?

Hyacinthstraat 227 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-05-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hyacinthstraat 227?

Hyacinthstraat 227 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 45 m².

Hoe is de woningmarkt in Florabuurt?

De wijk Florabuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €285.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Florabuurt?

Vanuit Hyacinthstraat 227 in Florabuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.6 km.