Eengezinswoning, tussenwoning Merelstraat 89 Groningen

Merelstraat 89, 9713 VW Groningen

130 m² Bouwjaar 2018 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Merelstraat 89 is een eengezinswoning, tussenwoning in Groningen, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 124 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
124 m²
Inhoud
460 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Merelstraat 89

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Merelstraat 89

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.18
CO₂-emissie
699.45 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (66.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Groningen

2930 Inwoners
1785 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1799 Woningvoorraad
€263.000 Gem. woningwaarde Vogelbuurt
15% Koopwoningen
8.319 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Merelstraat 89

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Merelstraat 89

Wat is de geschatte woningwaarde van Merelstraat 89?

De prijsindicatie voor Merelstraat 89 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelbuurt is €263.000. Dat komt neer op circa €2.023 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Merelstraat 89 zich tot de wijk Vogelbuurt?

Merelstraat 89 is een eengezinswoning, tussenwoning van 130 m² in de wijk Vogelbuurt. De buurt telt 1.799 woningen. Daarvan is 15% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.319 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Merelstraat 89?

Merelstraat 89 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vogelbuurt, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Merelstraat 89 vergeleken met de buurt?

Merelstraat 89 heeft 130 m² woonoppervlakte en 460 m³ inhoud. Het perceel is 124 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Vogelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Merelstraat 89 en wat betekent dat?

Merelstraat 89 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-06-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 699.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Merelstraat 89?

Merelstraat 89 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 66 m².

Hoe is de woningmarkt in Vogelbuurt?

De wijk Vogelbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 15% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelbuurt?

Vanuit Merelstraat 89 in Vogelbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.