Eengezinswoning, hoekwoning Oliemuldersweg 34 Groningen

Oliemuldersweg 34, 9713 VC Groningen

59 m² Bouwjaar 1928 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Oliemuldersweg 34 is een eengezinswoning, hoekwoning in Groningen, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m², een perceel van 60 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
59 m²
Perceeloppervlakte
60 m²
Inhoud
236 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Oliemuldersweg 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oliemuldersweg 34

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
170.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
281.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.97 kg/m²

Tuin
Ja (25.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Groningen

2795 Inwoners
1840 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1753 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Bloemenbuurt
22% Koopwoningen
12.009 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oliemuldersweg 34

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Oliemuldersweg 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Oliemuldersweg 34?

De prijsindicatie voor Oliemuldersweg 34 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt is €251.000. Dat komt neer op circa €4.254 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oliemuldersweg 34 zich tot de wijk Bloemenbuurt?

Oliemuldersweg 34 is een eengezinswoning, hoekwoning van 59 m² in de wijk Bloemenbuurt. De buurt telt 1.753 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.009 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oliemuldersweg 34?

Oliemuldersweg 34 is een eengezinswoning, hoekwoning in Bloemenbuurt, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oliemuldersweg 34 vergeleken met de buurt?

Oliemuldersweg 34 heeft 59 m² woonoppervlakte en 236 m³ inhoud. Het perceel is 60 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Bloemenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oliemuldersweg 34 en wat betekent dat?

Oliemuldersweg 34 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-02-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oliemuldersweg 34?

Oliemuldersweg 34 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 25 m².

Hoe is de woningmarkt in Bloemenbuurt?

De wijk Bloemenbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt?