Tussenwoning Korenbloemstraat 4 Groningen

Korenbloemstraat 4, 9713 PW Groningen

70 m² Bouwjaar 1932 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Korenbloemstraat 4 is een tussenwoning in Groningen, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m², een perceel van 66 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
70 m²
Perceeloppervlakte
66 m²
Inhoud
231 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Korenbloemstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korenbloemstraat 4

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
203.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
239.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.6%
CO₂-emissie
41.68 kg/m²

Tuin
Ja (18.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Groningen

2795 Inwoners
1840 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1753 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Bloemenbuurt
22% Koopwoningen
12.009 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Korenbloemstraat 4

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Korenbloemstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Korenbloemstraat 4?

De prijsindicatie voor Korenbloemstraat 4 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt is €251.000. Dat komt neer op circa €3.586 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korenbloemstraat 4 zich tot de wijk Bloemenbuurt?

Korenbloemstraat 4 is een tussenwoning van 70 m² in de wijk Bloemenbuurt. De buurt telt 1.753 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.009 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korenbloemstraat 4?

Korenbloemstraat 4 is een tussenwoning in Bloemenbuurt, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Korenbloemstraat 4 vergeleken met de buurt?

Korenbloemstraat 4 heeft 70 m² woonoppervlakte en 231 m³ inhoud. Het perceel is 66 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Bloemenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korenbloemstraat 4 en wat betekent dat?

Korenbloemstraat 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Korenbloemstraat 4?

Korenbloemstraat 4 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 18 m².

Hoe is de woningmarkt in Bloemenbuurt?

De wijk Bloemenbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt?

Vanuit Korenbloemstraat 4 in Bloemenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.