Woonboot, vrijstaande woning (waterwoning) Oosterhamrikkade 1043 Groningen

Oosterhamrikkade 1043, 9713 KA Groningen

68 m² Bouwjaar 1930 6 kamers 2 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Oosterhamrikkade 1043 is een woonboot, vrijstaande woning (waterwoning) in Groningen, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m², een perceel van 300 m² en 6 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Woonboot, vrijstaande woning (waterwoning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
68 m²
Perceeloppervlakte
300 m²
Inhoud
146 m³
Kamers
6
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater en aan water

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Oosterhamrikkade 1043

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oosterhamrikkade 1043

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Groningen

2930 Inwoners
1785 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1799 Woningvoorraad
€263.000 Gem. woningwaarde Vogelbuurt
15% Koopwoningen
8.319 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oosterhamrikkade 1043

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Oosterhamrikkade 1043

Wat is de geschatte woningwaarde van Oosterhamrikkade 1043?

De prijsindicatie voor Oosterhamrikkade 1043 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelbuurt is €263.000. Dat komt neer op circa €3.868 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oosterhamrikkade 1043 zich tot de wijk Vogelbuurt?

Oosterhamrikkade 1043 is een woonboot, vrijstaande woning (waterwoning) van 68 m² in de wijk Vogelbuurt. De buurt telt 1.799 woningen. Daarvan is 15% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.319 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oosterhamrikkade 1043?

Oosterhamrikkade 1043 is een woonboot, vrijstaande woning (waterwoning) in Vogelbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oosterhamrikkade 1043 vergeleken met de buurt?

Oosterhamrikkade 1043 heeft 68 m² woonoppervlakte en 146 m³ inhoud. Het perceel is 300 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 11 m² per kamer. In Vogelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oosterhamrikkade 1043 en wat betekent dat?

Oosterhamrikkade 1043 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Oosterhamrikkade 1043?

Oosterhamrikkade 1043 heeft 6 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Vogelbuurt?

De wijk Vogelbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 15% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelbuurt?

Vanuit Oosterhamrikkade 1043 in Vogelbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.