Bovenwoning (appartement) J. Baart de la Faillestraat 46 A Groningen

J. Baart de la Faillestraat 46 A, 9713 JG Groningen

58 m² Bouwjaar 1935 3 kamers 2 slaapkamers Label A

J. Baart de la Faillestraat 46 A is een bovenwoning (appartement) in Groningen, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
58 m²
Inhoud
221 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€200.000 tot €250.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor J. Baart de la Faillestraat 46 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel J. Baart de la Faillestraat 46 A

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Groningen

4655 Inwoners
3225 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2817 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Gorechtbuurt
26% Koopwoningen
12.352 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van J. Baart de la Faillestraat 46 A

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over J. Baart de la Faillestraat 46 A

Wat is de geschatte woningwaarde van J. Baart de la Faillestraat 46 A?

De prijsindicatie voor J. Baart de la Faillestraat 46 A ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Gorechtbuurt is €261.000. Dat komt neer op circa €4.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt J. Baart de la Faillestraat 46 A zich tot de wijk Gorechtbuurt?

J. Baart de la Faillestraat 46 A is een bovenwoning (appartement) van 58 m² in de wijk Gorechtbuurt. De buurt telt 2.817 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.352 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op J. Baart de la Faillestraat 46 A?

J. Baart de la Faillestraat 46 A is een bovenwoning (appartement) in Gorechtbuurt, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is J. Baart de la Faillestraat 46 A vergeleken met de buurt?

J. Baart de la Faillestraat 46 A heeft 58 m² woonoppervlakte en 221 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Gorechtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van J. Baart de la Faillestraat 46 A en wat betekent dat?

J. Baart de la Faillestraat 46 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van J. Baart de la Faillestraat 46 A?

J. Baart de la Faillestraat 46 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Gorechtbuurt?

De wijk Gorechtbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gorechtbuurt?