Tussenwoning Gerbrand Bakkerstraat 91 A Groningen

Gerbrand Bakkerstraat 91 A, 9713 HE Groningen

127 m² Bouwjaar 1924 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Gerbrand Bakkerstraat 91 A is een tussenwoning in Groningen, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 92 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
92 m²
Inhoud
463 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Gerbrand Bakkerstraat 91 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gerbrand Bakkerstraat 91 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Groningen

4655 Inwoners
3225 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2817 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Gorechtbuurt
26% Koopwoningen
12.352 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gerbrand Bakkerstraat 91 A

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Gerbrand Bakkerstraat 91 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerbrand Bakkerstraat 91 A?

De prijsindicatie voor Gerbrand Bakkerstraat 91 A ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Gorechtbuurt is €261.000. Dat komt neer op circa €2.055 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerbrand Bakkerstraat 91 A zich tot de wijk Gorechtbuurt?

Gerbrand Bakkerstraat 91 A is een tussenwoning van 127 m² in de wijk Gorechtbuurt. De buurt telt 2.817 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.352 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerbrand Bakkerstraat 91 A?

Gerbrand Bakkerstraat 91 A is een tussenwoning in Gorechtbuurt, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gerbrand Bakkerstraat 91 A vergeleken met de buurt?

Gerbrand Bakkerstraat 91 A heeft 127 m² woonoppervlakte en 463 m³ inhoud. Het perceel is 92 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Gorechtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gerbrand Bakkerstraat 91 A en wat betekent dat?

Gerbrand Bakkerstraat 91 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Gerbrand Bakkerstraat 91 A?

Gerbrand Bakkerstraat 91 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Gorechtbuurt?

De wijk Gorechtbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gorechtbuurt?

Vanuit Gerbrand Bakkerstraat 91 A in Gorechtbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.7 km.