Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1911
- Woonoppervlakte
- 214 m²
- Perceeloppervlakte
- 1615 m²
Koningin Wilhelminaweg 18 is een woonhuis in Groesbeek, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en een perceel van 1615 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €488.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningin Wilhelminaweg 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
2.6 kmTreinstation
7 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
11 kmRestaurant
2.8 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
9.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied De Horst is €488.000. Dat komt neer op circa €2.280 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningin Wilhelminaweg 18 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Buitengebied De Horst. De buurt telt 158 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 73 inwoners per km².
Koningin Wilhelminaweg 18 is een woonhuis in Buitengebied De Horst, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Koningin Wilhelminaweg 18 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1615 m². In Buitengebied De Horst ligt de gemiddelde woningwaarde op €488.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied De Horst in Groesbeek (Gelderland) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €488.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Koningin Wilhelminaweg 18 in Buitengebied De Horst bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koningin Wilhelminaweg 18: ziekenhuis op 11 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.7 km.
Recreatie nabij Buitengebied De Horst: restaurant (2.8 km), cafe (1.1 km).
Een woningrapport voor Koningin Wilhelminaweg 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied De Horst. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1911, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.