Eengezinswoning, tussenwoning John F. Kennedylaan 16 Groenlo

John F. Kennedylaan 16, 7141 ZP Groenlo

87 m² Bouwjaar 1967 2 kamers 1 slaapkamers Label B

John F. Kennedylaan 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Groenlo, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m², een perceel van 141 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €213.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
87 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
337 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€220.000 tot €270.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor John F. Kennedylaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel John F. Kennedylaan 16

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
134.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
172.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.4%
CO₂-emissie
30.53 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Groenlo

1255 Inwoners
605 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
623 Woningvoorraad
€213.000 Gem. woningwaarde Papendijk
73% Koopwoningen
4.166 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van John F. Kennedylaan 16

Vergelijkbare woningen in Groenlo

Veelgestelde vragen over John F. Kennedylaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van John F. Kennedylaan 16?

De prijsindicatie voor John F. Kennedylaan 16 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Papendijk is €213.000. Dat komt neer op circa €2.448 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt John F. Kennedylaan 16 zich tot de wijk Papendijk?

John F. Kennedylaan 16 is een eengezinswoning, tussenwoning van 87 m² in de wijk Papendijk. De buurt telt 623 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.166 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op John F. Kennedylaan 16?

John F. Kennedylaan 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Papendijk, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is John F. Kennedylaan 16 vergeleken met de buurt?

John F. Kennedylaan 16 heeft 87 m² woonoppervlakte en 337 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Papendijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €213.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van John F. Kennedylaan 16 en wat betekent dat?

John F. Kennedylaan 16 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van John F. Kennedylaan 16?

John F. Kennedylaan 16 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Papendijk?

De wijk Papendijk in Groenlo (Gelderland) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €213.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Papendijk?

Vanuit John F. Kennedylaan 16 in Papendijk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 0.5 km.