Streetview Lichtenvoordseweg 97 Groenlo

Lichtenvoordseweg 97, 7141 LC Groenlo

236 m² Bouwjaar 2020 Label G

Lichtenvoordseweg 97 is een woonhuis in Groenlo, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 236 m² en een perceel van 6685 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €413.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
236 m²
Perceeloppervlakte
6685 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Lichtenvoordseweg 97

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lichtenvoordseweg 97

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groenlo

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.7 km
Gezondheid

Huisarts

3.7 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

10.9 km

Buurtinformatie in Groenlo

890 Inwoners
330 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
352 Woningvoorraad
€413.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Groenlo
79% Koopwoningen
41 Inwoners per km²

Locatie van Lichtenvoordseweg 97

Vergelijkbare woningen in Groenlo

Veelgestelde vragen over Lichtenvoordseweg 97

Wat is de geschatte woningwaarde van Lichtenvoordseweg 97?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Groenlo is €413.000. Dat komt neer op circa €1.750 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lichtenvoordseweg 97 zich tot de wijk Buitengebied Groenlo?

Lichtenvoordseweg 97 is een woonhuis van 236 m² in de wijk Buitengebied Groenlo. De buurt telt 352 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 41 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lichtenvoordseweg 97?

Lichtenvoordseweg 97 is een woonhuis in Buitengebied Groenlo, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lichtenvoordseweg 97 vergeleken met de buurt?

Lichtenvoordseweg 97 heeft 236 m² woonoppervlakte. Het perceel is 6685 m². In Buitengebied Groenlo ligt de gemiddelde woningwaarde op €413.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lichtenvoordseweg 97 en wat betekent dat?

Lichtenvoordseweg 97 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-10-16. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Groenlo?

De wijk Buitengebied Groenlo in Groenlo (Gelderland) kenmerkt zich door 890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €413.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Groenlo?

Vanuit Lichtenvoordseweg 97 in Buitengebied Groenlo bereik je: supermarkt op 3.7 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.