Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Inhoud
- 389 m³
- Kamers
- 4
Theo de Groenstraat 14 is een woonhuis in Groenlo, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 130 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €382.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Theo de Groenstraat 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
4.8 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
11.6 kmDe prijsindicatie voor Theo de Groenstraat 14 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordrand is €382.000. Dat komt neer op circa €3.411 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTheo de Groenstraat 14 is een woonhuis van 112 m² in de wijk Noordrand. De buurt telt 145 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 895 inwoners per km².
Theo de Groenstraat 14 is een woonhuis in Noordrand, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Theo de Groenstraat 14 heeft 112 m² woonoppervlakte en 389 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Noordrand ligt de gemiddelde woningwaarde op €382.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Theo de Groenstraat 14 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Theo de Groenstraat 14 heeft 4 kamers.
De wijk Noordrand in Groenlo (Gelderland) kenmerkt zich door 365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €382.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Theo de Groenstraat 14 in Noordrand bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Theo de Groenstraat 14: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.1 km.