Streetview Koningin Wilhelminaweg 425 A Groenekan

Koningin Wilhelminaweg 425 A, 3737 BD Groenekan

164 m² Bouwjaar 1939 5 kamers Label G

Koningin Wilhelminaweg 425 A is een woonhuis in Groenekan, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 305 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €723.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
305 m²
Inhoud
410 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Koningin Wilhelminaweg 425 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Wilhelminaweg 425 A

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Groenekan

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Groenekan

1305 Inwoners
500 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
506 Woningvoorraad
€723.000 Gem. woningwaarde Groenekan Kern
86% Koopwoningen
1.946 Inwoners per km²

Locatie van Koningin Wilhelminaweg 425 A

Vergelijkbare woningen in Groenekan

Veelgestelde vragen over Koningin Wilhelminaweg 425 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Wilhelminaweg 425 A?

De prijsindicatie voor Koningin Wilhelminaweg 425 A ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Groenekan Kern is €723.000. Dat komt neer op circa €4.409 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Wilhelminaweg 425 A zich tot de wijk Groenekan Kern?

Koningin Wilhelminaweg 425 A is een woonhuis van 164 m² in de wijk Groenekan Kern. De buurt telt 506 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.946 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Wilhelminaweg 425 A?

Koningin Wilhelminaweg 425 A is een woonhuis in Groenekan Kern, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koningin Wilhelminaweg 425 A vergeleken met de buurt?

Koningin Wilhelminaweg 425 A heeft 164 m² woonoppervlakte en 410 m³ inhoud. Het perceel is 305 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Groenekan Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €723.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Wilhelminaweg 425 A en wat betekent dat?

Koningin Wilhelminaweg 425 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Koningin Wilhelminaweg 425 A?

Koningin Wilhelminaweg 425 A heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Groenekan Kern?

De wijk Groenekan Kern in Groenekan (Utrecht) kenmerkt zich door 1.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €723.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groenekan Kern?

Vanuit Koningin Wilhelminaweg 425 A in Groenekan Kern bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.8 km.