Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 280 m²
- Perceeloppervlakte
- 710 m²
- Inhoud
- 490 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Koningin Wilhelminaweg 381 is een woonhuis in Groenekan, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 280 m², een perceel van 710 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €723.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningin Wilhelminaweg 381
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
4 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
2.8 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
5.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Groenekan Kern is €723.000. Dat komt neer op circa €2.582 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningin Wilhelminaweg 381 is een woonhuis van 280 m² in de wijk Groenekan Kern. De buurt telt 506 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.946 inwoners per km².
Koningin Wilhelminaweg 381 is een woonhuis in Groenekan Kern, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Koningin Wilhelminaweg 381 heeft 280 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Het perceel is 710 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 56 m² per kamer. In Groenekan Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €723.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koningin Wilhelminaweg 381 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-09-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Koningin Wilhelminaweg 381 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Groenekan Kern in Groenekan (Utrecht) kenmerkt zich door 1.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €723.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Koningin Wilhelminaweg 381 in Groenekan Kern bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.8 km.