Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1936
- Woonoppervlakte
- 229 m²
- Perceeloppervlakte
- 912 m²
Koningin Wilhelminaweg 365 is een woonhuis in Groenekan, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m² en een perceel van 912 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €723.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningin Wilhelminaweg 365
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
4 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
2.8 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
5.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Groenekan Kern is €723.000. Dat komt neer op circa €3.157 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningin Wilhelminaweg 365 is een woonhuis van 229 m² in de wijk Groenekan Kern. De buurt telt 506 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.946 inwoners per km².
Koningin Wilhelminaweg 365 is een woonhuis in Groenekan Kern, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Koningin Wilhelminaweg 365 heeft 229 m² woonoppervlakte. Het perceel is 912 m². In Groenekan Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €723.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Groenekan Kern in Groenekan (Utrecht) kenmerkt zich door 1.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €723.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Koningin Wilhelminaweg 365 in Groenekan Kern bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koningin Wilhelminaweg 365: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 2.8 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.8 km.
Recreatie nabij Groenekan Kern: restaurant (0.6 km), cafe (3.2 km).
Een woningrapport voor Koningin Wilhelminaweg 365 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Groenekan Kern. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1936, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.