Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1951
- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 740 m²
- Inhoud
- 482 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Koningin Wilhelminaweg 311 is een woonhuis in Groenekan, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 740 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €723.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningin Wilhelminaweg 311
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
4 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
2.8 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
5.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Groenekan Kern is €723.000. Dat komt neer op circa €5.562 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningin Wilhelminaweg 311 is een woonhuis van 130 m² in de wijk Groenekan Kern. De buurt telt 506 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.946 inwoners per km².
Koningin Wilhelminaweg 311 is een woonhuis in Groenekan Kern, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Koningin Wilhelminaweg 311 heeft 130 m² woonoppervlakte en 482 m³ inhoud. Het perceel is 740 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Groenekan Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €723.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koningin Wilhelminaweg 311 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-09-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Koningin Wilhelminaweg 311 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Groenekan Kern in Groenekan (Utrecht) kenmerkt zich door 1.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €723.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Koningin Wilhelminaweg 311 in Groenekan Kern bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.8 km.