Streetview Scherpbierseweg 17 Groede

Scherpbierseweg 17, 4503 GR Groede

166 m² Bouwjaar 1901

Scherpbierseweg 17 is een woonhuis in Groede, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en een perceel van 1070 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
1070 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Scherpbierseweg 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Groede

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

4.7 km
Vervoer

Treinstation

47.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.7 km
Gezondheid

Apotheek

4.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

26.7 km

Buurtinformatie in Groede

270 Inwoners
115 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
153 Woningvoorraad
€407.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Groede
82% Koopwoningen
15 Inwoners per km²

Locatie van Scherpbierseweg 17

Vergelijkbare woningen in Groede

Veelgestelde vragen over Scherpbierseweg 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Scherpbierseweg 17?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Groede is €407.000. Dat komt neer op circa €2.452 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Scherpbierseweg 17 zich tot de wijk Verspreide huizen Groede?

Scherpbierseweg 17 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Verspreide huizen Groede. De buurt telt 153 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Scherpbierseweg 17?

Scherpbierseweg 17 is een woonhuis in Verspreide huizen Groede, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Scherpbierseweg 17 vergeleken met de buurt?

Scherpbierseweg 17 heeft 166 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1070 m². In Verspreide huizen Groede ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Groede?

De wijk Verspreide huizen Groede in Groede (Zeeland) kenmerkt zich door 270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Groede?

Vanuit Scherpbierseweg 17 in Verspreide huizen Groede bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 4.7 km, treinstation op 47.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Groede?

Zorg en onderwijs in de buurt van Scherpbierseweg 17: ziekenhuis op 8 km, apotheek op 4.7 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 7.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen Groede?