Streetview Provincialeweg 1 Groede

Provincialeweg 1, 4503 GC Groede

136 m² Bouwjaar 1950 Label G

Provincialeweg 1 is een woonhuis in Groede, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m² en een perceel van 7090 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
7090 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Provincialeweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Provincialeweg 1

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
284.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
390.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
71.96 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groede

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

4.7 km
Vervoer

Treinstation

47.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.7 km
Gezondheid

Apotheek

4.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

26.7 km

Buurtinformatie in Groede

270 Inwoners
115 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
153 Woningvoorraad
€407.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Groede
82% Koopwoningen
15 Inwoners per km²

Locatie van Provincialeweg 1

Vergelijkbare woningen in Groede

Veelgestelde vragen over Provincialeweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Provincialeweg 1?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Groede is €407.000. Dat komt neer op circa €2.993 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Provincialeweg 1 zich tot de wijk Verspreide huizen Groede?

Provincialeweg 1 is een woonhuis van 136 m² in de wijk Verspreide huizen Groede. De buurt telt 153 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Provincialeweg 1?

Provincialeweg 1 is een woonhuis in Verspreide huizen Groede, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Provincialeweg 1 vergeleken met de buurt?

Provincialeweg 1 heeft 136 m² woonoppervlakte. Het perceel is 7090 m². In Verspreide huizen Groede ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Provincialeweg 1 en wat betekent dat?

Provincialeweg 1 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-03-02. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 71.96 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Groede?

De wijk Verspreide huizen Groede in Groede (Zeeland) kenmerkt zich door 270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Groede?

Vanuit Provincialeweg 1 in Verspreide huizen Groede bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 4.7 km, treinstation op 47.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.