Villa, vrijstaande woning Voorstraat 58 Groede

Voorstraat 58, 4503 BK Groede

270 m² Bouwjaar 1925 9 kamers 4 slaapkamers Label D

Voorstraat 58 is een villa, vrijstaande woning in Groede, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 270 m², een perceel van 1427 m² en 9 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
270 m²
Perceeloppervlakte
1427 m²
Inhoud
990 m³
Kamers
9
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€940.000 tot €1.040.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Beschutte ligging, in woonwijk en landelijk gelegen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Voorstraat 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voorstraat 58

Garage
Aangebouwde stenen garage, garage mogelijk en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Groede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.8 km
Gezondheid

Huisarts

5.1 km
Vervoer

Treinstation

48 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.7 km
Gezondheid

Apotheek

5.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

26.8 km

Buurtinformatie in Groede

635 Inwoners
320 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
474 Woningvoorraad
€282.000 Gem. woningwaarde Groede
68% Koopwoningen
1.311 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Voorstraat 58

Vergelijkbare woningen in Groede

Veelgestelde vragen over Voorstraat 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Voorstraat 58?

De prijsindicatie voor Voorstraat 58 ligt rond €940.000 tot €1.040.000. De gemiddelde woningwaarde in Groede is €282.000. Dat komt neer op circa €1.044 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voorstraat 58 zich tot de wijk Groede?

Voorstraat 58 is een villa, vrijstaande woning van 270 m² in de wijk Groede. De buurt telt 474 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.311 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voorstraat 58?

Voorstraat 58 is een villa, vrijstaande woning in Groede, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Voorstraat 58 vergeleken met de buurt?

Voorstraat 58 heeft 270 m² woonoppervlakte en 990 m³ inhoud. Het perceel is 1427 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Groede ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voorstraat 58 en wat betekent dat?

Voorstraat 58 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Voorstraat 58?

Voorstraat 58 heeft 9 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Groede?

De wijk Groede in Groede (Zeeland) kenmerkt zich door 635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groede?

Vanuit Voorstraat 58 in Groede bereik je: supermarkt op 3.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 5.1 km, treinstation op 48 km, snelwegoprit op 0.7 km.