Streetview Oostkapelseweg 8 Grijpskerke

Oostkapelseweg 8, 4364 RD Grijpskerke

256 m² Bouwjaar 1997 Label B

Oostkapelseweg 8 is een appartement in Grijpskerke, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 256 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
256 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Oostkapelseweg 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostkapelseweg 8

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13%
CO₂-emissie
31.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Grijpskerke

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

3.7 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

3.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in Grijpskerke

390 Inwoners
170 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
182 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Grijpskerke
87% Koopwoningen
24 Inwoners per km²

Locatie van Oostkapelseweg 8

Vergelijkbare woningen in Grijpskerke

Veelgestelde vragen over Oostkapelseweg 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostkapelseweg 8?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Grijpskerke is €502.000. Dat komt neer op circa €1.961 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostkapelseweg 8 zich tot de wijk Verspreide huizen Grijpskerke?

Oostkapelseweg 8 is een appartement van 256 m² in de wijk Verspreide huizen Grijpskerke. De buurt telt 182 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostkapelseweg 8?

Oostkapelseweg 8 is een appartement in Verspreide huizen Grijpskerke, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Oostkapelseweg 8 vergeleken met de buurt?

Oostkapelseweg 8 heeft 256 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Grijpskerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostkapelseweg 8 en wat betekent dat?

Oostkapelseweg 8 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-11-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.71 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Grijpskerke?

De wijk Verspreide huizen Grijpskerke in Grijpskerke (Zeeland) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Grijpskerke?

Vanuit Oostkapelseweg 8 in Verspreide huizen Grijpskerke bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 3.5 km.