Streetview Oostkapelseweg 16 Grijpskerke

Oostkapelseweg 16, 4364 RD Grijpskerke

270 m² Bouwjaar 1968 Label E

Oostkapelseweg 16 is een woonhuis in Grijpskerke, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 270 m² en een perceel van 1010 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
270 m²
Perceeloppervlakte
1010 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Oostkapelseweg 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostkapelseweg 16

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
210.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
329.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.74 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Grijpskerke

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

3.7 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

3.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in Grijpskerke

390 Inwoners
170 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
182 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Grijpskerke
87% Koopwoningen
24 Inwoners per km²

Locatie van Oostkapelseweg 16

Vergelijkbare woningen in Grijpskerke

Veelgestelde vragen over Oostkapelseweg 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostkapelseweg 16?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Grijpskerke is €502.000. Dat komt neer op circa €1.859 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostkapelseweg 16 zich tot de wijk Verspreide huizen Grijpskerke?

Oostkapelseweg 16 is een woonhuis van 270 m² in de wijk Verspreide huizen Grijpskerke. De buurt telt 182 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostkapelseweg 16?

Oostkapelseweg 16 is een woonhuis in Verspreide huizen Grijpskerke, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oostkapelseweg 16 vergeleken met de buurt?

Oostkapelseweg 16 heeft 270 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1010 m². In Verspreide huizen Grijpskerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostkapelseweg 16 en wat betekent dat?

Oostkapelseweg 16 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-02-19. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 66.74 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Grijpskerke?

De wijk Verspreide huizen Grijpskerke in Grijpskerke (Zeeland) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Grijpskerke?

Vanuit Oostkapelseweg 16 in Verspreide huizen Grijpskerke bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 3.5 km.