Streetview De Wolfstraat 34 Grijpskerke

De Wolfstraat 34, 4364 BH Grijpskerke

132 m² Bouwjaar 1976 5 kamers 4 slaapkamers Label C

De Wolfstraat 34 is een woonhuis in Grijpskerke, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 510 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
510 m²
Inhoud
640 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor De Wolfstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Wolfstraat 34

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
168.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
238.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Grijpskerke

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

3.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

6.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.6 km

Buurtinformatie in Grijpskerke

1040 Inwoners
455 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
466 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Grijpskerke
80% Koopwoningen
2.775 Inwoners per km²

Locatie van De Wolfstraat 34

Vergelijkbare woningen in Grijpskerke

Veelgestelde vragen over De Wolfstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van De Wolfstraat 34?

De gemiddelde woningwaarde in Grijpskerke is €303.000. Dat komt neer op circa €2.295 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Wolfstraat 34 zich tot de wijk Grijpskerke?

De Wolfstraat 34 is een woonhuis van 132 m² in de wijk Grijpskerke. De buurt telt 466 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.775 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Wolfstraat 34?

De Wolfstraat 34 is een woonhuis in Grijpskerke, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Wolfstraat 34 vergeleken met de buurt?

De Wolfstraat 34 heeft 132 m² woonoppervlakte en 640 m³ inhoud. Het perceel is 510 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Grijpskerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Wolfstraat 34 en wat betekent dat?

De Wolfstraat 34 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-09-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Wolfstraat 34?

De Wolfstraat 34 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Grijpskerke?

De wijk Grijpskerke in Grijpskerke (Zeeland) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Grijpskerke?

Vanuit De Wolfstraat 34 in Grijpskerke bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 3.4 km.