Woningdetails
- Type
- Twee-onder-een-kapwoning
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 436 m²
- Inhoud
- 684 m³
- Laatst bekende transactie
- Periode 2010 tot 2014
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Hengel 2 is een twee-onder-een-kapwoning in Grave, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 436 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hengel 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,3 kmSupermarkt
0,9 kmHuisarts
0,4 kmTreinstation
8,7 kmSnelweg oprit
0,6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
0,4 kmApotheek
0,4 kmZiekenhuis
13,8 kmRestaurant
1 kmCafé
1,6 kmBibliotheek
1,5 kmBioscoop
8,5 kmHengel 2 ligt in de buurt De Stoof in Grave. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 875 inwoners en 344 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 92% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 434.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool en 0,4 km tot een huisarts.
Grave · 0.1 km afstand
Bekijk woning
Grave · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Grave · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Grave · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Grave · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Grave · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Stoof €434.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHengel 2 is een twee-onder-een-kapwoning van 179 m² in de CBS-buurt De Stoof. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 344 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.159 inwoners per km².
Hengel 2 is een twee-onder-een-kapwoning in De Stoof, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Hengel 2 heeft 179 m² woonoppervlakte en 684 m³ inhoud. Het perceel is 436 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Stoof €434.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt De Stoof in Grave (Noord-Brabant) 875 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €434.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Stoof in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool, 0,4 km tot een huisarts, 8,7 km tot een treinstation, 0,6 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Stoof in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 13,8 km tot een ziekenhuis, 0,4 km tot een apotheek, 1 km tot een kinderdagverblijf, 0,4 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Stoof in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1 km tot een restaurant, 1,6 km tot een café.
Hengel 2 is verkocht in de periode 2010 tot 2014. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Stoof €434.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Hengel 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De Stoof. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2003, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Grave presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.