Streetview Voorende 13 Gorssel

Voorende 13, 7213 XX Gorssel

137 m² Bouwjaar 1964

Voorende 13 is een woonhuis in Gorssel, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m² en een perceel van 458 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
458 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Voorende 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Gorssel

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

6.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Gorssel

3515 Inwoners
1645 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1709 Woningvoorraad
€491.000 Gem. woningwaarde Gorssel
67% Koopwoningen
1.287 Inwoners per km²

Locatie van Voorende 13

Vergelijkbare woningen in Gorssel

Veelgestelde vragen over Voorende 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Voorende 13?

De gemiddelde woningwaarde in Gorssel is €491.000. Dat komt neer op circa €3.584 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voorende 13 zich tot de wijk Gorssel?

Voorende 13 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Gorssel. De buurt telt 1.709 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.287 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voorende 13?

Voorende 13 is een woonhuis in Gorssel, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Voorende 13 vergeleken met de buurt?

Voorende 13 heeft 137 m² woonoppervlakte. Het perceel is 458 m². In Gorssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Gorssel?

De wijk Gorssel in Gorssel (Gelderland) kenmerkt zich door 3.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gorssel?

Vanuit Voorende 13 in Gorssel bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Gorssel?

Zorg en onderwijs in de buurt van Voorende 13: ziekenhuis op 8.7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 7.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Gorssel?

Recreatie nabij Gorssel: restaurant (0.5 km), cafe (6.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Voorende 13?

Een woningrapport voor Voorende 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Gorssel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1964, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.