Streetview Rietdekkerweg 12 Gorssel

Rietdekkerweg 12, 7213 XN Gorssel

128 m² Bouwjaar 1964

Rietdekkerweg 12 is een woonhuis in Gorssel, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m² en een perceel van 402 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
402 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Rietdekkerweg 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Gorssel

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

6.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Gorssel

3515 Inwoners
1645 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1709 Woningvoorraad
€491.000 Gem. woningwaarde Gorssel
67% Koopwoningen
1.287 Inwoners per km²

Locatie van Rietdekkerweg 12

Vergelijkbare woningen in Gorssel

Veelgestelde vragen over Rietdekkerweg 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Rietdekkerweg 12?

De prijsindicatie voor Rietdekkerweg 12 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Gorssel is €491.000. Dat komt neer op circa €3.836 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rietdekkerweg 12 zich tot de wijk Gorssel?

Rietdekkerweg 12 is een woonhuis van 128 m² in de wijk Gorssel. De buurt telt 1.709 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.287 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rietdekkerweg 12?

Rietdekkerweg 12 is een woonhuis in Gorssel, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rietdekkerweg 12 vergeleken met de buurt?

Rietdekkerweg 12 heeft 128 m² woonoppervlakte. Het perceel is 402 m². In Gorssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Gorssel?

De wijk Gorssel in Gorssel (Gelderland) kenmerkt zich door 3.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gorssel?

Vanuit Rietdekkerweg 12 in Gorssel bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Gorssel?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rietdekkerweg 12: ziekenhuis op 8.7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 7.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Gorssel?

Recreatie nabij Gorssel: restaurant (0.5 km), cafe (6.3 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Rietdekkerweg 12?

De prijsindicatie ligt rond €230.000 tot €280.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Gorssel is €491.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.