Streetview Rietdekkerweg 1 Gorssel

Rietdekkerweg 1, 7213 XL Gorssel

141 m² Bouwjaar 1970 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Rietdekkerweg 1 is een woonhuis in Gorssel, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 797 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
797 m²
Inhoud
523 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rietdekkerweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rietdekkerweg 1

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
119.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
181.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.76 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Gorssel

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

6.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Gorssel

3515 Inwoners
1645 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1709 Woningvoorraad
€491.000 Gem. woningwaarde Gorssel
67% Koopwoningen
1.287 Inwoners per km²

Locatie van Rietdekkerweg 1

Vergelijkbare woningen in Gorssel

Veelgestelde vragen over Rietdekkerweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Rietdekkerweg 1?

De gemiddelde woningwaarde in Gorssel is €491.000. Dat komt neer op circa €3.482 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rietdekkerweg 1 zich tot de wijk Gorssel?

Rietdekkerweg 1 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Gorssel. De buurt telt 1.709 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.287 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rietdekkerweg 1?

Rietdekkerweg 1 is een woonhuis in Gorssel, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rietdekkerweg 1 vergeleken met de buurt?

Rietdekkerweg 1 heeft 141 m² woonoppervlakte en 523 m³ inhoud. Het perceel is 797 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Gorssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rietdekkerweg 1 en wat betekent dat?

Rietdekkerweg 1 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-03-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rietdekkerweg 1?

Rietdekkerweg 1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Gorssel?

De wijk Gorssel in Gorssel (Gelderland) kenmerkt zich door 3.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gorssel?

Vanuit Rietdekkerweg 1 in Gorssel bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.