Villa, vrijstaande woning Esdoornlaan 3 Gorssel

Esdoornlaan 3, 7213 WT Gorssel

245 m² Bouwjaar 1951 7 kamers 4 slaapkamers Label B

Esdoornlaan 3 is een villa, vrijstaande woning in Gorssel, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 245 m², een perceel van 1058 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
245 m²
Perceeloppervlakte
1058 m²
Inhoud
1076 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.280.000 tot €1.530.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met riet
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Esdoornlaan 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Esdoornlaan 3

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
125.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.88 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garage
Aangebouwde stenen garage en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Gorssel

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

6.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Gorssel

3515 Inwoners
1645 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1709 Woningvoorraad
€491.000 Gem. woningwaarde Gorssel
67% Koopwoningen
1.287 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Esdoornlaan 3

Vergelijkbare woningen in Gorssel

Veelgestelde vragen over Esdoornlaan 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Esdoornlaan 3?

De prijsindicatie voor Esdoornlaan 3 ligt rond €1.280.000 tot €1.530.000. De gemiddelde woningwaarde in Gorssel is €491.000. Dat komt neer op circa €2.004 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Esdoornlaan 3 zich tot de wijk Gorssel?

Esdoornlaan 3 is een villa, vrijstaande woning van 245 m² in de wijk Gorssel. De buurt telt 1.709 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.287 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Esdoornlaan 3?

Esdoornlaan 3 is een villa, vrijstaande woning in Gorssel, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Esdoornlaan 3 vergeleken met de buurt?

Esdoornlaan 3 heeft 245 m² woonoppervlakte en 1076 m³ inhoud. Het perceel is 1058 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Gorssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Esdoornlaan 3 en wat betekent dat?

Esdoornlaan 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-10-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Esdoornlaan 3?

Esdoornlaan 3 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Gorssel?

De wijk Gorssel in Gorssel (Gelderland) kenmerkt zich door 3.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gorssel?

Vanuit Esdoornlaan 3 in Gorssel bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.