Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) Larixweg 11 Gorssel

Larixweg 11, 7213 WG Gorssel

122 m² Bouwjaar 1964 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Larixweg 11 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Gorssel, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 500 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
500 m²
Inhoud
453 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€615.000 tot €715.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Larixweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Larixweg 11

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
132.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.9%
CO₂-emissie
26.8 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Gorssel

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

6.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Gorssel

3515 Inwoners
1645 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1709 Woningvoorraad
€491.000 Gem. woningwaarde Gorssel
67% Koopwoningen
1.287 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Larixweg 11

Vergelijkbare woningen in Gorssel

Veelgestelde vragen over Larixweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Larixweg 11?

De prijsindicatie voor Larixweg 11 ligt rond €615.000 tot €715.000. De gemiddelde woningwaarde in Gorssel is €491.000. Dat komt neer op circa €4.025 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Larixweg 11 zich tot de wijk Gorssel?

Larixweg 11 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) van 122 m² in de wijk Gorssel. De buurt telt 1.709 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.287 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Larixweg 11?

Larixweg 11 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Gorssel, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Larixweg 11 vergeleken met de buurt?

Larixweg 11 heeft 122 m² woonoppervlakte en 453 m³ inhoud. Het perceel is 500 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Gorssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Larixweg 11 en wat betekent dat?

Larixweg 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Larixweg 11?

Larixweg 11 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Gorssel?

De wijk Gorssel in Gorssel (Gelderland) kenmerkt zich door 3.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gorssel?

Vanuit Larixweg 11 in Gorssel bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.