Vrijstaande woning Thuyalaan 10 Gorssel

Thuyalaan 10, 7213 VW Gorssel

204 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Thuyalaan 10 is een vrijstaande woning in Gorssel, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m², een perceel van 847 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
204 m²
Perceeloppervlakte
847 m²
Inhoud
1035 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€815.000 tot €915.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
at_edge_of_woods, on_quiet_road, sheltered_position, in_green_area

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Thuyalaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Thuyalaan 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
158.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
147.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
40.7%
CO₂-emissie
29.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Gorssel

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

6.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Gorssel

3515 Inwoners
1645 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1709 Woningvoorraad
€491.000 Gem. woningwaarde Gorssel
67% Koopwoningen
1.287 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Thuyalaan 10

Vergelijkbare woningen in Gorssel

Veelgestelde vragen over Thuyalaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Thuyalaan 10?

De prijsindicatie voor Thuyalaan 10 ligt rond €815.000 tot €915.000. De gemiddelde woningwaarde in Gorssel is €491.000. Dat komt neer op circa €2.407 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Thuyalaan 10 zich tot de wijk Gorssel?

Thuyalaan 10 is een vrijstaande woning van 204 m² in de wijk Gorssel. De buurt telt 1.709 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.287 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Thuyalaan 10?

Thuyalaan 10 is een vrijstaande woning in Gorssel, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Thuyalaan 10 vergeleken met de buurt?

Thuyalaan 10 heeft 204 m² woonoppervlakte en 1035 m³ inhoud. Het perceel is 847 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Gorssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Thuyalaan 10 en wat betekent dat?

Thuyalaan 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-06-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Thuyalaan 10?

Thuyalaan 10 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Gorssel?

De wijk Gorssel in Gorssel (Gelderland) kenmerkt zich door 3.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gorssel?

Vanuit Thuyalaan 10 in Gorssel bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.