Streetview Flierderweg 11 B Gorssel

Flierderweg 11 B, 7213 LT Gorssel

39 m² Bouwjaar 1976

Flierderweg 11 B is een woonhuis in Gorssel, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €798.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
39 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Flierderweg 11 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Gorssel

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

5.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Gorssel

480 Inwoners
200 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
203 Woningvoorraad
€798.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Gorssel
88% Koopwoningen
53 Inwoners per km²

Locatie van Flierderweg 11 B

Vergelijkbare woningen in Gorssel

Veelgestelde vragen over Flierderweg 11 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Flierderweg 11 B?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Gorssel is €798.000. Dat komt neer op circa €20.462 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Flierderweg 11 B zich tot de wijk Verspreide huizen Gorssel?

Flierderweg 11 B is een woonhuis van 39 m² in de wijk Verspreide huizen Gorssel. De buurt telt 203 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 53 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Flierderweg 11 B?

Flierderweg 11 B is een woonhuis in Verspreide huizen Gorssel, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Flierderweg 11 B vergeleken met de buurt?

Flierderweg 11 B heeft 39 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Gorssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €798.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Gorssel?

De wijk Verspreide huizen Gorssel in Gorssel (Gelderland) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €798.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Gorssel?

Vanuit Flierderweg 11 B in Verspreide huizen Gorssel bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Gorssel?

Zorg en onderwijs in de buurt van Flierderweg 11 B: ziekenhuis op 8.7 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 6.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen Gorssel?

Recreatie nabij Verspreide huizen Gorssel: restaurant (0.9 km), cafe (5.8 km).