Streetview Zutphenseweg 28 Gorssel

Zutphenseweg 28, 7213 GH Gorssel

155 m² Bouwjaar 1926 5 kamers Label C

Zutphenseweg 28 is een woonhuis in Gorssel, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 5347 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €798.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
5347 m²
Inhoud
800 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Zutphenseweg 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zutphenseweg 28

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Gorssel

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

5.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Gorssel

480 Inwoners
200 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
203 Woningvoorraad
€798.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Gorssel
88% Koopwoningen
53 Inwoners per km²

Locatie van Zutphenseweg 28

Vergelijkbare woningen in Gorssel

Veelgestelde vragen over Zutphenseweg 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Zutphenseweg 28?

De prijsindicatie voor Zutphenseweg 28 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Gorssel is €798.000. Dat komt neer op circa €5.148 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zutphenseweg 28 zich tot de wijk Verspreide huizen Gorssel?

Zutphenseweg 28 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Verspreide huizen Gorssel. De buurt telt 203 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 53 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zutphenseweg 28?

Zutphenseweg 28 is een woonhuis in Verspreide huizen Gorssel, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zutphenseweg 28 vergeleken met de buurt?

Zutphenseweg 28 heeft 155 m² woonoppervlakte en 800 m³ inhoud. Het perceel is 5347 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Verspreide huizen Gorssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €798.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zutphenseweg 28 en wat betekent dat?

Zutphenseweg 28 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Zutphenseweg 28?

Zutphenseweg 28 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Gorssel?

De wijk Verspreide huizen Gorssel in Gorssel (Gelderland) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €798.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Gorssel?

Vanuit Zutphenseweg 28 in Verspreide huizen Gorssel bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.