Vrijstaande woning Kozakkenweg 37 Gorssel

Kozakkenweg 37, 7213 ES Gorssel

139 m² Bouwjaar 1856 5 kamers 3 slaapkamers Label F

Kozakkenweg 37 is een vrijstaande woning in Gorssel, gebouwd in 1856. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 3700 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1856
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
3700 m²
Inhoud
591 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€720.000 tot €820.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
at_edge_of_woods, on_quiet_road, in_green_area, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Kozakkenweg 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kozakkenweg 37

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Gorssel

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

6.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Gorssel

3515 Inwoners
1645 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1709 Woningvoorraad
€491.000 Gem. woningwaarde Gorssel
67% Koopwoningen
1.287 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kozakkenweg 37

Vergelijkbare woningen in Gorssel

Veelgestelde vragen over Kozakkenweg 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Kozakkenweg 37?

De prijsindicatie voor Kozakkenweg 37 ligt rond €720.000 tot €820.000. De gemiddelde woningwaarde in Gorssel is €491.000. Dat komt neer op circa €3.532 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kozakkenweg 37 zich tot de wijk Gorssel?

Kozakkenweg 37 is een vrijstaande woning van 139 m² in de wijk Gorssel. De buurt telt 1.709 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.287 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kozakkenweg 37?

Kozakkenweg 37 is een vrijstaande woning in Gorssel, gebouwd in 1856 (170 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kozakkenweg 37 vergeleken met de buurt?

Kozakkenweg 37 heeft 139 m² woonoppervlakte en 591 m³ inhoud. Het perceel is 3700 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Gorssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kozakkenweg 37 en wat betekent dat?

Kozakkenweg 37 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-09-25. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kozakkenweg 37?

Kozakkenweg 37 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Gorssel?

De wijk Gorssel in Gorssel (Gelderland) kenmerkt zich door 3.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gorssel?

Vanuit Kozakkenweg 37 in Gorssel bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.