Streetview Jip en Janneke 52 Gorinchem

Jip en Janneke 52, 4207 VK Gorinchem

198 m² Bouwjaar 1998 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Jip en Janneke 52 is een woonhuis in Gorinchem, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m², een perceel van 375 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €377.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
198 m²
Perceeloppervlakte
375 m²
Inhoud
666 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Jip en Janneke 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jip en Janneke 52

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Gorinchem

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

13.7 km

Buurtinformatie in Gorinchem

2620 Inwoners
935 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
922 Woningvoorraad
€377.000 Gem. woningwaarde Laag Dalem Oost
84% Koopwoningen
7.653 Inwoners per km²

Locatie van Jip en Janneke 52

Vergelijkbare woningen in Gorinchem

Veelgestelde vragen over Jip en Janneke 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Jip en Janneke 52?

De gemiddelde woningwaarde in Laag Dalem Oost is €377.000. Dat komt neer op circa €1.904 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jip en Janneke 52 zich tot de wijk Laag Dalem Oost?

Jip en Janneke 52 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Laag Dalem Oost. De buurt telt 922 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.653 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jip en Janneke 52?

Jip en Janneke 52 is een woonhuis in Laag Dalem Oost, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Jip en Janneke 52 vergeleken met de buurt?

Jip en Janneke 52 heeft 198 m² woonoppervlakte en 666 m³ inhoud. Het perceel is 375 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Laag Dalem Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €377.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jip en Janneke 52 en wat betekent dat?

Jip en Janneke 52 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-10-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jip en Janneke 52?

Jip en Janneke 52 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Laag Dalem Oost?

De wijk Laag Dalem Oost in Gorinchem (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €377.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Laag Dalem Oost?

Vanuit Jip en Janneke 52 in Laag Dalem Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.