Hoekwoning Albert Verweystraat 42 Gorinchem

Albert Verweystraat 42, 4207 RE Gorinchem

118 m² Bouwjaar 1993 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Albert Verweystraat 42 is een hoekwoning in Gorinchem, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 222 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €354.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
222 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €555.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Albert Verweystraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Albert Verweystraat 42

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
147.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.5%
CO₂-emissie
26.56 kg/m²

Tuin
Ja (88.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Gorinchem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

13 km

Buurtinformatie in Gorinchem

2630 Inwoners
1025 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1032 Woningvoorraad
€354.000 Gem. woningwaarde Laag Dalem II
65% Koopwoningen
6.980 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Albert Verweystraat 42

Vergelijkbare woningen in Gorinchem

Veelgestelde vragen over Albert Verweystraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Albert Verweystraat 42?

De prijsindicatie voor Albert Verweystraat 42 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Laag Dalem II is €354.000. Dat komt neer op circa €3.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Albert Verweystraat 42 zich tot de wijk Laag Dalem II?

Albert Verweystraat 42 is een hoekwoning van 118 m² in de wijk Laag Dalem II. De buurt telt 1.032 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.980 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Albert Verweystraat 42?

Albert Verweystraat 42 is een hoekwoning in Laag Dalem II, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Albert Verweystraat 42 vergeleken met de buurt?

Albert Verweystraat 42 heeft 118 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 222 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Laag Dalem II ligt de gemiddelde woningwaarde op €354.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Albert Verweystraat 42 en wat betekent dat?

Albert Verweystraat 42 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Albert Verweystraat 42?

Albert Verweystraat 42 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 88 m².

Hoe is de woningmarkt in Laag Dalem II?

De wijk Laag Dalem II in Gorinchem (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €354.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Laag Dalem II?