Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Herman Gorterstraat 7 Gorinchem

Herman Gorterstraat 7, 4207 RC Gorinchem

151 m² Bouwjaar 1993 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Herman Gorterstraat 7 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Gorinchem, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 208 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €354.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
208 m²
Inhoud
455 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Herman Gorterstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herman Gorterstraat 7

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
118.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
29.2%
CO₂-emissie
20.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Gorinchem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

13 km

Buurtinformatie in Gorinchem

2630 Inwoners
1025 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1032 Woningvoorraad
€354.000 Gem. woningwaarde Laag Dalem II
65% Koopwoningen
6.980 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herman Gorterstraat 7

Vergelijkbare woningen in Gorinchem

Veelgestelde vragen over Herman Gorterstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Herman Gorterstraat 7?

De prijsindicatie voor Herman Gorterstraat 7 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Laag Dalem II is €354.000. Dat komt neer op circa €2.344 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herman Gorterstraat 7 zich tot de wijk Laag Dalem II?

Herman Gorterstraat 7 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 151 m² in de wijk Laag Dalem II. De buurt telt 1.032 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.980 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herman Gorterstraat 7?

Herman Gorterstraat 7 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Laag Dalem II, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Herman Gorterstraat 7 vergeleken met de buurt?

Herman Gorterstraat 7 heeft 151 m² woonoppervlakte en 455 m³ inhoud. Het perceel is 208 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Laag Dalem II ligt de gemiddelde woningwaarde op €354.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herman Gorterstraat 7 en wat betekent dat?

Herman Gorterstraat 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-03-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Herman Gorterstraat 7?

Herman Gorterstraat 7 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Laag Dalem II?

De wijk Laag Dalem II in Gorinchem (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €354.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Laag Dalem II?