Streetview Albertine Kehrerstraat 2 Gorinchem

Albertine Kehrerstraat 2, 4207 MV Gorinchem

172 m² Bouwjaar 2010 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Albertine Kehrerstraat 2 is een woonhuis in Gorinchem, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m², een perceel van 560 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €319.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
560 m²
Inhoud
671 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Albertine Kehrerstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Albertine Kehrerstraat 2

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Gorinchem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

12.7 km

Buurtinformatie in Gorinchem

2080 Inwoners
910 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
919 Woningvoorraad
€319.000 Gem. woningwaarde Laag Dalem I
55% Koopwoningen
6.018 Inwoners per km²

Locatie van Albertine Kehrerstraat 2

Vergelijkbare woningen in Gorinchem

Veelgestelde vragen over Albertine Kehrerstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Albertine Kehrerstraat 2?

De prijsindicatie voor Albertine Kehrerstraat 2 ligt rond €575.000 tot €675.000. De gemiddelde woningwaarde in Laag Dalem I is €319.000. Dat komt neer op circa €1.855 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Albertine Kehrerstraat 2 zich tot de wijk Laag Dalem I?

Albertine Kehrerstraat 2 is een woonhuis van 172 m² in de wijk Laag Dalem I. De buurt telt 919 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Albertine Kehrerstraat 2?

Albertine Kehrerstraat 2 is een woonhuis in Laag Dalem I, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Albertine Kehrerstraat 2 vergeleken met de buurt?

Albertine Kehrerstraat 2 heeft 172 m² woonoppervlakte en 671 m³ inhoud. Het perceel is 560 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Laag Dalem I ligt de gemiddelde woningwaarde op €319.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Albertine Kehrerstraat 2 en wat betekent dat?

Albertine Kehrerstraat 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-03-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Albertine Kehrerstraat 2?

Albertine Kehrerstraat 2 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Laag Dalem I?

De wijk Laag Dalem I in Gorinchem (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €319.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Laag Dalem I?

Vanuit Albertine Kehrerstraat 2 in Laag Dalem I bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.