Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Nienke van Hichtumpad 110 Gorinchem

Nienke van Hichtumpad 110, 4207 JT Gorinchem

119 m² Bouwjaar 1988 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Nienke van Hichtumpad 110 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Gorinchem, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 169 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €319.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
169 m²
Inhoud
426 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€520.000 tot €620.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Nienke van Hichtumpad 110

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nienke van Hichtumpad 110

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
120.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
149.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.4%
CO₂-emissie
26.66 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
HR-glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (80.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Gorinchem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

12.7 km

Buurtinformatie in Gorinchem

2080 Inwoners
910 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
919 Woningvoorraad
€319.000 Gem. woningwaarde Laag Dalem I
55% Koopwoningen
6.018 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nienke van Hichtumpad 110

Vergelijkbare woningen in Gorinchem

Veelgestelde vragen over Nienke van Hichtumpad 110

Wat is de geschatte woningwaarde van Nienke van Hichtumpad 110?

De prijsindicatie voor Nienke van Hichtumpad 110 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in Laag Dalem I is €319.000. Dat komt neer op circa €2.681 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nienke van Hichtumpad 110 zich tot de wijk Laag Dalem I?

Nienke van Hichtumpad 110 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 119 m² in de wijk Laag Dalem I. De buurt telt 919 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nienke van Hichtumpad 110?

Nienke van Hichtumpad 110 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Laag Dalem I, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nienke van Hichtumpad 110 vergeleken met de buurt?

Nienke van Hichtumpad 110 heeft 119 m² woonoppervlakte en 426 m³ inhoud. Het perceel is 169 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Laag Dalem I ligt de gemiddelde woningwaarde op €319.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nienke van Hichtumpad 110 en wat betekent dat?

Nienke van Hichtumpad 110 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nienke van Hichtumpad 110?

Nienke van Hichtumpad 110 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 80 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Laag Dalem I?

De wijk Laag Dalem I in Gorinchem (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €319.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.