Tussenwoning Hendrika van Tussenbroekstraat 8 Gorinchem

Hendrika van Tussenbroekstraat 8, 4207 JK Gorinchem

110 m² Bouwjaar 1987 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Hendrika van Tussenbroekstraat 8 is een tussenwoning in Gorinchem, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 130 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €319.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
130 m²
Inhoud
363 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hendrika van Tussenbroekstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hendrika van Tussenbroekstraat 8

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
103.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
165.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.59 kg/m²

Tuin
Ja (53.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

12.7 km

Buurtinformatie in Gorinchem

2080 Inwoners
910 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
919 Woningvoorraad
€319.000 Gem. woningwaarde Laag Dalem I
55% Koopwoningen
6.018 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hendrika van Tussenbroekstraat 8

Vergelijkbare woningen in Gorinchem

Veelgestelde vragen over Hendrika van Tussenbroekstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Hendrika van Tussenbroekstraat 8?

De prijsindicatie voor Hendrika van Tussenbroekstraat 8 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Laag Dalem I is €319.000. Dat komt neer op circa €2.900 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hendrika van Tussenbroekstraat 8 zich tot de wijk Laag Dalem I?

Hendrika van Tussenbroekstraat 8 is een tussenwoning van 110 m² in de wijk Laag Dalem I. De buurt telt 919 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hendrika van Tussenbroekstraat 8?

Hendrika van Tussenbroekstraat 8 is een tussenwoning in Laag Dalem I, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hendrika van Tussenbroekstraat 8 vergeleken met de buurt?

Hendrika van Tussenbroekstraat 8 heeft 110 m² woonoppervlakte en 363 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Laag Dalem I ligt de gemiddelde woningwaarde op €319.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hendrika van Tussenbroekstraat 8 en wat betekent dat?

Hendrika van Tussenbroekstraat 8 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-03-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hendrika van Tussenbroekstraat 8?

Hendrika van Tussenbroekstraat 8 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 53 m².

Hoe is de woningmarkt in Laag Dalem I?

De wijk Laag Dalem I in Gorinchem (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €319.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.