Streetview Arkelse Onderweg 30 Gorinchem

Arkelse Onderweg 30, 4206 AH Gorinchem

125 m² Bouwjaar 1916 5 kamers Label F

Arkelse Onderweg 30 is een woonhuis in Gorinchem, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 568 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €308.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1916
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
568 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Arkelse Onderweg 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arkelse Onderweg 30

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
273.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
363.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.55 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Gorinchem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

12.2 km

Buurtinformatie in Gorinchem

3045 Inwoners
1365 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1343 Woningvoorraad
€308.000 Gem. woningwaarde Lingewijk
38% Koopwoningen
5.610 Inwoners per km²

Locatie van Arkelse Onderweg 30

Vergelijkbare woningen in Gorinchem

Veelgestelde vragen over Arkelse Onderweg 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Arkelse Onderweg 30?

De prijsindicatie voor Arkelse Onderweg 30 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Lingewijk is €308.000. Dat komt neer op circa €2.464 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arkelse Onderweg 30 zich tot de wijk Lingewijk?

Arkelse Onderweg 30 is een woonhuis van 125 m² in de wijk Lingewijk. De buurt telt 1.343 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.610 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arkelse Onderweg 30?

Arkelse Onderweg 30 is een woonhuis in Lingewijk, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Arkelse Onderweg 30 vergeleken met de buurt?

Arkelse Onderweg 30 heeft 125 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 568 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Lingewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €308.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arkelse Onderweg 30 en wat betekent dat?

Arkelse Onderweg 30 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-01-31. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Arkelse Onderweg 30?

Arkelse Onderweg 30 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Lingewijk?

De wijk Lingewijk in Gorinchem (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €308.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lingewijk?

Vanuit Arkelse Onderweg 30 in Lingewijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.