Vrijstaande woning Arkelse Onderweg 147 Gorinchem

Arkelse Onderweg 147, 4206 AG Gorinchem

235 m² Bouwjaar 1927 7 kamers 4 slaapkamers Label A

Arkelse Onderweg 147 is een vrijstaande woning in Gorinchem, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m², een perceel van 1040 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €488.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
235 m²
Perceeloppervlakte
1040 m²
Inhoud
1115 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€935.000 tot €1.035.000
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg en bedrijventerrein

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Arkelse Onderweg 147

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arkelse Onderweg 147

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
174.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
121.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
56.6%
CO₂-emissie
22.71 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gashaard, houtkachel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (520.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

13.2 km

Buurtinformatie in Gorinchem

60 Inwoners
20 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
25 Woningvoorraad
€488.000 Gem. woningwaarde Papland
88% Koopwoningen
98 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Arkelse Onderweg 147

Vergelijkbare woningen in Gorinchem

Veelgestelde vragen over Arkelse Onderweg 147

Wat is de geschatte woningwaarde van Arkelse Onderweg 147?

De prijsindicatie voor Arkelse Onderweg 147 ligt rond €935.000 tot €1.035.000. De gemiddelde woningwaarde in Papland is €488.000. Dat komt neer op circa €2.077 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arkelse Onderweg 147 zich tot de wijk Papland?

Arkelse Onderweg 147 is een vrijstaande woning van 235 m² in de wijk Papland. De buurt telt 25 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 98 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arkelse Onderweg 147?

Arkelse Onderweg 147 is een vrijstaande woning in Papland, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Arkelse Onderweg 147 vergeleken met de buurt?

Arkelse Onderweg 147 heeft 235 m² woonoppervlakte en 1115 m³ inhoud. Het perceel is 1040 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Papland ligt de gemiddelde woningwaarde op €488.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arkelse Onderweg 147 en wat betekent dat?

Arkelse Onderweg 147 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Arkelse Onderweg 147?

Arkelse Onderweg 147 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 520 m².

Hoe is de woningmarkt in Papland?

De wijk Papland in Gorinchem (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 60 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €488.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Papland?

Vanuit Arkelse Onderweg 147 in Papland bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.