Streetview Koningin Julianalaan 13 Gorinchem

Koningin Julianalaan 13, 4205 RA Gorinchem

106 m² Bouwjaar 1938 5 kamers Label C

Koningin Julianalaan 13 is een woonhuis in Gorinchem, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 182 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
182 m²
Inhoud
410 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Koningin Julianalaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Julianalaan 13

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Gorinchem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Gorinchem

3925 Inwoners
1710 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1702 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Haarwijk West
38% Koopwoningen
6.425 Inwoners per km²

Locatie van Koningin Julianalaan 13

Vergelijkbare woningen in Gorinchem

Veelgestelde vragen over Koningin Julianalaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Julianalaan 13?

De gemiddelde woningwaarde in Haarwijk West is €286.000. Dat komt neer op circa €2.698 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Julianalaan 13 zich tot de wijk Haarwijk West?

Koningin Julianalaan 13 is een woonhuis van 106 m² in de wijk Haarwijk West. De buurt telt 1.702 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.425 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Julianalaan 13?

Koningin Julianalaan 13 is een woonhuis in Haarwijk West, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koningin Julianalaan 13 vergeleken met de buurt?

Koningin Julianalaan 13 heeft 106 m² woonoppervlakte en 410 m³ inhoud. Het perceel is 182 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Haarwijk West ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Julianalaan 13 en wat betekent dat?

Koningin Julianalaan 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-02-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningin Julianalaan 13?

Koningin Julianalaan 13 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Haarwijk West?

De wijk Haarwijk West in Gorinchem (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haarwijk West?

Vanuit Koningin Julianalaan 13 in Haarwijk West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.