Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1915
- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 3120 m²
Kleine Haarsekade 120 is een woonhuis in Gorinchem, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m² en een perceel van 3120 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €551.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kleine Haarsekade 120
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
1.9 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
12.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schotdeuren is €551.000. Dat komt neer op circa €4.143 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKleine Haarsekade 120 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Schotdeuren. De buurt telt 39 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 158 inwoners per km².
Kleine Haarsekade 120 is een woonhuis in Schotdeuren, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kleine Haarsekade 120 heeft 133 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3120 m². In Schotdeuren ligt de gemiddelde woningwaarde op €551.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kleine Haarsekade 120 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Schotdeuren in Gorinchem (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €551.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Kleine Haarsekade 120 in Schotdeuren bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kleine Haarsekade 120: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 0.6 km.