Streetview Maria van Bourgondiëstraat 21 Gorinchem

Maria van Bourgondiëstraat 21, 4205 HN Gorinchem

112 m² Bouwjaar 1999 Label A

Maria van Bourgondiëstraat 21 is een woonhuis in Gorinchem, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m² en een perceel van 132 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
132 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Maria van Bourgondiëstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maria van Bourgondiëstraat 21

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
86.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
110.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.2%
CO₂-emissie
19 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Gorinchem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Gorinchem

3925 Inwoners
1710 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1702 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Haarwijk West
38% Koopwoningen
6.425 Inwoners per km²

Locatie van Maria van Bourgondiëstraat 21

Vergelijkbare woningen in Gorinchem

Veelgestelde vragen over Maria van Bourgondiëstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Maria van Bourgondiëstraat 21?

De gemiddelde woningwaarde in Haarwijk West is €286.000. Dat komt neer op circa €2.554 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maria van Bourgondiëstraat 21 zich tot de wijk Haarwijk West?

Maria van Bourgondiëstraat 21 is een woonhuis van 112 m² in de wijk Haarwijk West. De buurt telt 1.702 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.425 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maria van Bourgondiëstraat 21?

Maria van Bourgondiëstraat 21 is een woonhuis in Haarwijk West, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Maria van Bourgondiëstraat 21 vergeleken met de buurt?

Maria van Bourgondiëstraat 21 heeft 112 m² woonoppervlakte. Het perceel is 132 m². In Haarwijk West ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maria van Bourgondiëstraat 21 en wat betekent dat?

Maria van Bourgondiëstraat 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Haarwijk West?

De wijk Haarwijk West in Gorinchem (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haarwijk West?

Vanuit Maria van Bourgondiëstraat 21 in Haarwijk West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.