Eengezinswoning, tussenwoning Mollenburgseweg 44 A Gorinchem

Mollenburgseweg 44 A, 4205 HD Gorinchem

74 m² Bouwjaar 1960 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Mollenburgseweg 44 A is een eengezinswoning, tussenwoning in Gorinchem, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m², een perceel van 152 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
74 m²
Perceeloppervlakte
152 m²
Inhoud
284 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2022
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Mollenburgseweg 44 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mollenburgseweg 44 A

Tuin
Ja (77.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Gorinchem

3925 Inwoners
1710 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1702 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Haarwijk West
38% Koopwoningen
6.425 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mollenburgseweg 44 A

Vergelijkbare woningen in Gorinchem

Veelgestelde vragen over Mollenburgseweg 44 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Mollenburgseweg 44 A?

De prijsindicatie voor Mollenburgseweg 44 A ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Haarwijk West is €286.000. Dat komt neer op circa €3.865 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mollenburgseweg 44 A zich tot de wijk Haarwijk West?

Mollenburgseweg 44 A is een eengezinswoning, tussenwoning van 74 m² in de wijk Haarwijk West. De buurt telt 1.702 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.425 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mollenburgseweg 44 A?

Mollenburgseweg 44 A is een eengezinswoning, tussenwoning in Haarwijk West, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mollenburgseweg 44 A vergeleken met de buurt?

Mollenburgseweg 44 A heeft 74 m² woonoppervlakte en 284 m³ inhoud. Het perceel is 152 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Haarwijk West ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mollenburgseweg 44 A en wat betekent dat?

Mollenburgseweg 44 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Mollenburgseweg 44 A?

Mollenburgseweg 44 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 77 m².

Hoe is de woningmarkt in Haarwijk West?

De wijk Haarwijk West in Gorinchem (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haarwijk West?

Vanuit Mollenburgseweg 44 A in Haarwijk West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.